امین طب کلینیک

پروتز های اندام

خدمات تخصصی پروتز های زیبایی اندام در امین طب کلینیک

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

تلفن پذیرش: ۰۲۱-۸۸۶۶۵۰۰۱   

همراه کلینیک: ۰۹۳۶۶۷۳۶۸۷۸

 

مشاوره رایگان با متخصصان امین طب کلینیک

پروتز های اندام در امین طب کلینیک

پروتز زیبایی چیست؟

پروتز زیبایی پروتز  هایی هستند با ظاهری همانند عضو طبیعی بدن,  که در اختیار افرادی که به آن ها نیاز دارند قرار میگیرد.افرادی که از فقدان یک عضو رنج میبرند مانند قطع شدن پا یا قطعی انگشتان دست اکنون میتوانند از پروتز های زیبایی  در جهت اصلاح وضعیتشان استفاده کنند . متخصصین ارتز و پروتز  می توانند به صورت مصنوعی انواع پروتزها رابرای این افراد ارائه دهند .از آنجایی که  عضو قطع شده در افراد مختلف متفاوت می باشد

وقتی فردی عضوی را از دست میدهد باید در نظر بگیرند که کدام پروتز مورد استفاده آنهاست و برای انجام فعالیت های روزانه  مناسب است. افراد ی که از فقدان یک عضو رنج میبرند امروزه می توانند از میان پروتزهای کاربردی، پروتزهای زیبایی و یا ترکیبی از هر دو، پروتز مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. پروتز انگشت ، گوش، بینی نمونه ای از پروتزهای زیبایی هستند.

ساخت پروتز زیبایی

گاهی اوقات برای معرفی ساده ا ز پروتز زیبایی میتوان به یک پوشش که بر روی عضو مصنوعی قرار میگیرد .مانند دستشکش یا جوراب رنگ پوست که بر روی پرتز قرار میگیرد.در ساخت پروتز های امروزی از موادی مانند اوریتان و سیلیکون استفاده میشود در حالیکه در مدل های قدیمی تر از نمونه هایی از وینیل استفاده میشد.

خواص بی نظیر سیلیکون باعث می شود تا راحتی فوق العاده و سطحی بدون درز با ظاهری تا حد ممکن نزدیک به ظاهر طبیعی عضو برای افردی که از آن استفاده میکند فراهم گردد.

شکل ظاهری هر پروتز سیلیکونی متفاوت میباشد که برحسب ویژگی ها و نیاز افراد طراحی میشود. از مزایای مهم پروتز سیلیکونی نداشتن  درز بین پروتز و اندام است، که می تواند زیبایی فردی را افزایش دهد و به گونه ای که تشخیص  مرز میان پروتز که عضو مصنوعی میباشد  و اعضای طبیعی بدن سخت باشد.

پروتزهایی که در حال حاضر شما می توانید ازآن ها  استفاده کنید طوری طراحی شده اند که هم عملکرد مورد نظر را فراهم میاورند و هم ظاهری بسیار طبیعی دارند.

 

کیلینیک ارتوپد فنی امین طب به صورت تخصصی در حوزه ساخت پروتزهای  زیبای سیلیکونی آماده خدمت  به بیماران این حوزه   میباشد .

بیماران  پس مراجعه به کلینیک ، در ابتدا  توسط پروتزیست بررسی میشوند و مشاوره های کامل و رایگان  را دریافت میکنند و پس از قالبگیری دست بیمار رنگ پروتز مطابق با پوست بیمار تعیین می گردد .پس از طی مراحل ساخت پروتز آماده شده و نهایتا روی بدن بیمارقرار داده میشود.

جهت دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کلیلینک ما در تماس باشید.

۸۸۶۶۵۰۰۱-۰۲۱